סדנאות עמידה מול קהל

עמידה מול קהל הוא דבר שרבים מאיתנו נדרשים לעשות. בין אם אנו מורים בכיתה, מרצים באקדמיה או אנשי מקצוע בכנס טכני. לרוע המזל, להכיר החומר ולהעביר אותו בצורה אפקטיבית הם דברים שונים. באמצעות סדנאות פשוטות אנחנו נלמד אתכם כיצד להעביר את הידע שלכם בצורה יעילה ומעניינת למאזינים שלכם.

סדנה למרצים

הסדנה כוללת מעבר על תולדות הרטוריקה, מגוון של כלים רטוריים לעמידה מול קהל, המלצות לתכנון ובנייה של מצגת אפקטיבית, וטיפים להתמודדות עם בעיות בזמן ההרצאה. חלק מהמשתתפים יוזמנו לדבר מול הקבוצה ולתרגל את העקרונות שלמדנו.

גודל מאזינים מומלץ: 5-20    משך הסדנה: כ-3 שעות

הרצאת העשרה בנושא עמידה מול קהל 

נושאי הרצאה זו מתאימים לקהלים מגוונים ולא למרצים בלבד. נלמד על המצאת הרטוריקה ביוון העתיקה, גלגולי התחום וגישות שונות לעמידה מול קהל, כמו לימוד באמצעות קסמים או הסבר מדעיים באמצעות ריקוד. ההרצאה מיועדת לקבוצות ומתאימה גם לערבי חברה, פעילויות חברתיות וקבוצות לימוד והעשרה. הרצאה נמשכת כשעתיים.

גודל מאזינים מומלץ: 20+   משך המפגש: כ-2 שעות

סדנת הרצאות TED 

העברת הרצאות בסגנון TED הנמשכות 10-15 דקות בלבד היא מיומנות בפני עצמה. סדנה זו עוסקת בדגשים החשובים להרצאות קצרות ולהעברת המידע בצורה האפקטיבית. מדובר בסדנה אינטראקטיבית של כשלוש שעות שבה כל המשתתפים מדברים מול הקבוצה ועובדים על היכולות שלהם. הסדנה מיועדת לקבוצה קטנות.

גודל מאזינים מומלץ: 5-15    משך הסדנה: כ-3 שעות

על המרצה: אורי ליפשיץ

אורי ליפשיץ הוא מרצה ואומן אלתור שעוסק בהדרכה ועמידה מול קהל מזה שנים רבות. הוא פעיל בקהילת TED ישראל, מדריך מרצים במגוון אירועים, מרצה ומעביר סדנאות.

עלינו: אופטרה ייעוץ

אופטרה היא מילה לטינית שמשמעותה "לשאוף ליותר טוב" ואנחנו באופטרה ייעוץ עוסקים בפיתוח טכנולוגיות, הדרכה והרצאות מתוך שאיפה להיות טובים יותר וליצור עולם טוב יותר סביבנו. אנו מאמינים שחלוקה ושיתוף של ידע היא הדרך לעתיד טוב יותר.

פרטים טכניים להרצאות

  • עבור כל אחת מההרצאות המקום נדרש לספק חלל שקט להעברת הסדנא ומקרן להצגת מצגות, לקהל של מעל 20 איש יש לספק הגברה.

פרטים אלו בפורמט נוח להדפסה: סדנאות עמידה מול קהל (PDF) .

לקבלת הצעת מחיר והזמנת סדנה צרו קשר: info@OptareConsulting.com